نویسنده : یونس بیات
1400/3/5 :: 5:38 PM
دسته : web

فشرده سازی css یا minify

فشرده سازی css یا minifyفشرده سازی css یا minify

فشرده سازی CSS برای زمان بارگیری

در صورت استفاده از شیوه نامه ها ، وب سرور باید هر بار با فراخوانی سایت ، این موارد را به مرورگر منتقل کند.  و هر بار علاوه بر سند HTML و محتوای چندرسانه ای پیاده سازی شده (تصاویر ، فیلم ها و غیره) انجام می شود که در زمان بارگذاری تأثیر دارد.

با فشرده سازی CSSمی توانید حجم پرونده CSS را کاهش داده و عملکرد وب سایت خود را افزایش دهید.

 

فشرده سازی CSS برای زمان بارگیری


یک زبان سبک است که به تعریف محتوای وب سایت و تنظیمات طراحی (به عنوان مثال رنگ و طرح) کمک می کند. اسناد HTML و XML فقط حاوی اطلاعاتی در مورد محتوا ، در حالی که عناصر طراحی به طور جداگانه در پرونده های CSS ذکر شده اند.

در صورت استفاده از شیوه نامه ها ، وب سرور باید هر بار فراخوانی سایت ، این موارد را به مرورگر منتقل کند. این همه علاوه بر سند HTML و محتوای چندرسانه ای پیاده سازی شده (تصاویر ، فیلم ها و غیره) انجام می شود که در زمان بارگذاری تأثیر دارد. هرچه پرونده های CSS پیچیده و بزرگتر باشند ، بازدیدکننده مدت بیشتری باید منتظر بماند تا سایت کاملاً بارگذاری شود.

با فشرده سازی CSS می توانید حجم پرونده CSS را کاهش داده و عملکرد وب سایت خود را افزایش دهید.


امکانات بهینه سازی CSS  

زمان بارگیری به طور فزاینده ای قابل توجه است ، خصوصاً در مورد دستگاه های تلفن همراه و انتقال داده ها. این امر منجر به افزایش دامنه عملکردهای CSS شده است. در نتیجه ، زبان سبک سبک بیشتر و بیشتر از ویژگی های جاوا اسکریپت استفاده می کند. الگوهای سیستم های مدیریت محتوا ، مانند وردپرس ، اغلب مجبور می شوند منتظر فایلهای CSS بیش از حد بمانند که مانع عملکرد وب سایت می شوند.

ما چند نکته و ترفند ارائه داده ایم که می توانید با استفاده از آنها CSS خود را فشرده کرده و از زمان بارگیری کوتاهتری لذت ببرید.


برای فشرده سازی css های وب سایت خود می توانید از لینک زیر استفاده کنید و از دو روش کپی و یا آپلود فایل css  خود جهت فشرده کردن آن استفاده کنید

اینجا کلیک کنید ( فشرده سازی css )
بر چسب ها :

فشرده سازی، css ، minify ، فشرده سازی css